Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kemal Doğulu ve Kadir Doğulu arasında neler oluyor?

Kemal Doğulu, uzun süredir konuşmadığı ve kardeşlikten reddettiği oyuncu kardeşi Kadir Doğulu ile barışma şartını açıklayarak, elini öperse barışabileceğini söylemişti. Kardeşler arasında gerginlik dinmedi, Kemal Doğulu yine Kadir Doğulu ile ilgili konuştu.

Haber Giriş Tarihi: 16.05.2024 15:24
Haber Güncellenme Tarihi: 16.05.2024 15:24
Kaynak: Haber Merkezi
Kemal Doğulu ve Kadir Doğulu arasında neler oluyor?

Stil danışmanı ve şarkıcı Kemal Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu ile eşi Neslihan Atagül'ün başrolü paylaştığı, geçen nisan ayında ekran yolculuğu sona eren dizi için imaj danışmanlığı yapmıştı. Son olarak bir defileye katılan Doğulu,  "Kardeşinize tasarım yapacak mısınız?" sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırtmış ve "Neslihan giyebilir. Kadir kim, biyolojik kardeşim olan kişi mi? Siz ne biliyorsunuz, ben de onu biliyorum" demişti. 

'DOLAYISIYLA KEYFİ BİLİR'
Kardeşlerin arasında sular durulmuyor. Hala araları bozuk olan kardeşlerden Kemal Doğulu, Kadir Doğulu ile barışma şartını olarak,  "Kendisi gelip elimi öperse neden olmasın?" demişti. Doğulu, Kadir Doğulu'nun sorulması üzerine yeni bir açıklama yaptı ve 'Ben onun büyüğü ve onu adam etmiş biri olarak ben elimi ortaya koydum. İsteyen alır öper, isteyen bırakıp kaçar. Dolayısıyla keyfi bilir.' ifadelerini kullandı. Ünlü isim Şubat ayında bir kez daha Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'le ilgili konuşmuş; ''Onunla sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız, ben de onu biliyorum. Tabii ki bunun nedenleri var. O nedenleri o biliyor, ben biliyorum, ailem biliyor. Ama başka kimsenin bilmesine gerek yok. Evet, kardeşimizi seçemiyoruz. Bu bir mecburiyet. Ama insanlar arkadaşlarını seçebilir.

'RESMİ OLARAK KARDEŞİM'
Arkadaşlarından kardeş edinebilir. Kan bağım olan herkesle akraba saymıyorum. Üzgünüm, ama bu sadece birinci derece değil, bütün akrabalarım için geçerli. Kan bağı var diye arkadaş olunmuyor maalesef. Evet, resmi olarak kardeşiz. Ama bu arkadaş olmamızı gerektirmez. Biz de arkadaş değiliz, bunu açıkça söylüyorum. Ben diğer kardeşlerimle hem kardeş hem arkadaşım, ama onunla öyle değil.'' demişti.

"ALDATMA OLAYI TAMAMEN YALAN"
Daha önce Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldatma iddiaları hakkında da konuşan Kemal Doğulu; ''Kadir hayatındaki hiçbir kadını aldatmadı, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Evet, onu sadece kan bağı olarak görüyorum. Adeta reddetmiş gibiyim ama yiğidi öldür hakkını ver. Ben kardeşimi doğduğu günden beri tanıyorum. Hayatına giren hiçbir kadını aldatmadı. Neslihan’ı da aldatmadı. Aldatma olayı tamamen yalan.'' ifadelerini kullanmıştı. 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.