Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bursa Yıldırım MTAL hangi özellikleri ile öne çıkıyor?

Bursa Yıldırım MTAL Müdürü Ömer Yılmaz ve Biyoloji Öğretmeni Büşra Nilüfer, Bursa Yıldırım MTAL'in sektörde hangi özellikleri ile sivrildiğini Herkes Duysun için yorumladı.

Haber Giriş Tarihi: 10.05.2024 15:55
Haber Güncellenme Tarihi: 10.05.2024 15:55
Kaynak: Arda Şaru
Bursa Yıldırım MTAL hangi özellikleri ile öne çıkıyor?

Bursa Yıldırım MTAL Müdürü Ömer Yılmaz ve Biyoloji Öğretmeni Büşra Nilüfer, Bursa Yıldırım MTAL'in öğrenciler gözündeki konumunu ve sektör içerisinde nasıl bir yer tuttuğunu değerlendirdi.

"ÖĞRENCİLERİMİZ BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE TERCİHLERİNİ YAPIYORLAR"

Biyoloji Öğretmeni Büşra Nilüfer, " Öğrencilerimiz istekli ve arzulular. Bölümlerini isteyerek bilinçli bir şekilde tercih ediyorlar. Bu durumu öğrencilerimiz alan seçerken net bir şekilde görebiliyoruz. Tercihte bulunan öğrenci alan seçim sürecinde ne için geldiğini net bir şekilde bilerek geliyor. Nakil yoluyla da okulumza gelen çok sayıda öğrenci oluyor. Bu durumda okulumuzun tercih edildiğini gösteriyor. Bu nedenle kendimizi şanslı görüyoruz." dedi.

"SEKTÖRLE OLAN BAĞIMIZ BİZİ ÖNE ÇIKARIYOR"

Sektörler olan ilişkilerine değinen Bursa Yıldırım MTAL Müdürü Ömer Yılmaz," Yıldırım MTAL'in en temel özelliğini sektörle yürüttüğü iş birliği olarak ifade edebiliriz. Her alan kendi sektörü ile iş birliği içerisinde çalışmalar yürütmekte. Bu durum bizi değerli ve diğer okullardan farklı kılıyor. Aynı zamanda çocukların mesleğe hazırlaması anlamında yollarını açan bir faktör olarak görüyoruz." dedi.

Kaynak: Arda Şaru

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.