Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

KalDer Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı 10 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 10:30'da KalDer Evi Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2024 16:54
Haber Güncellenme Tarihi: 12.02.2024 16:54
Kaynak: İHA
KalDer Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı

10 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 10:30'da KalDer Evi Toplantı Salonu'nda yapılan Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulda Divana, Prof. Dr. Abdurrahim Korukçu, Yasemin Özdemir ve Halit Yılmaz önerildi ve oy birliği ile kabul edildi.

Genel Kurul, KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi'nin açılış konuşması ile başladı. KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreteri Aykan Kurkur katılımcılara 2023 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetlerin Bursa'daki kurumlara sağladığı katkılar üzerine bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonra 2023 yılı gelir gider tablolarının okunması İbrahim Öztürk tarafından, denetleme kurulu denetim raporunun okunması Av. Esin Berker tarafından yapıldı.  2024 yılı bütçesinin ve faaliyetlerinin okunması, görüşülmesi ve onaylanması gerçekleşti2024-2027 dönemi Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu'nun belirlenmesi gerçekleşti. KalDer'e yeni katılan üyelere rozet takdiminin ardından Genel Kurul sona erdi.

KalDer Bursa Şubesi 2024 - 2027 dönemi yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu şu isimlerden oluştu: Serkan Ürkmez (Borçelik), Burak Yaşar (Beyçelik Gestamp), Ergün Koru (Karsan Otomotiv), Gökhan Gündemir (Bosch Bursa), Güneş Şık Savaş (Tofaş), Mehmet Selam (Akwel), Murat Dündar Akgün  (Coca Cola İçecek), Önder Plana (Oyak Renault),  Sezer Sönmez (TI Otomotiv),  Erol Sapçı (FKT Koltuk), Emre Ataç (LEONI Türkiye), Erhan Aras (Coats Türkiye), Özgür Şahin (Şahince Otomotiv), Oya Baykal Taner( Seger), Hüseyin Özden (AKA Otomotiv), Remezan Arslan (Uludağ Elektrik ), Fatih Ağırman (Ağırman Makine), Ümran Ertaş (SKE Otomotiv), Av. Esin Berker (ABN Metal) , Alper Pekmezcioğlu (Uray Sigorta), Şener Yeğinoğlu (AKP Otomotiv), Hüseyin Tetik (İnallar Otomotiv), Zafer Barış Yazan (Gökçelik), Ümit Semerci (Can Metal)

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.